Uprzejmie informujemy o zmianie godzin pracy w związku z rozpowszechnianiem się na terenie kraju wirusa SARS-CoV-2 , najpierw preferujemy kontakt telefoniczny, pozwoli to uniknąć wielu nie potrzebnych spotkań a przez to ryzyka zarażenia.

My pracujemy jak zawsze,  sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00  i  telefon jest całodobowy  nr. 726-005-726, w godzinach nocnych proszę nie dzwonić jeśli nie jest to sprawa poważna i  nie chcecie Państwo wezwać serwisu ,nie udzielamy porad w godzinach nocnych-prosimy o wyrozumiałość.

SKLEP/SERWIS – Naprzeciwko Urzędu Paszportowego , obok Filharmonii.

58-300 Wałbrzych ul. Słowackiego 5
Sklep czynny jest  w godzinach od  9 do 16 (w tygodniu),  soboty  i niedziela nieczynne .

Serwis komputerowy  jest całodobowy pod numerem  telefonu 726 005 726.

tel. 726 005 726
e-mail: rajca@wp.pl
www.speed24h.info

Przyjedziemy SZYBKO i BEZPŁATNIE – decyduje aktualna liczba zleceń o czym informujemy.
Naprawy programowe staramy się wykonać w ten sam dzień, sprzętowe zależnie od  sytuacji w jakiej sprzęt się znajduje.

Zapraszamy na nasze konto na Facebooku, wrzucamy tam wiele ciekawych informacji ,linków dotyczących komputerów, bezpieczeństwa, porad.

OKOLICE w KTÓRYCH CZĘSTO BYWAMY: Wałbrzych, Czarny Bór, Stare Bogaczowice, Walim, Boguszów-Gorce, Jedlina-Zdrój, Szczawno-Zdrój, Głuszyca, Mieroszów, Świebodzice, Zagórze Śląskie, Kamienna Góra, Witków i okolice tych wszystkich miejscowości – zadzwoń – zapytaj !

 

Jesteśmy przedstawicielem    firmy odzyskującej dane:    https://houseofdata.pl/

Specjaliści z firmy HouseOfData odzyskują dane z różnego typu nośników takich, jak dyski SDD, HDD oraz macierze RAID czy telefony komórkowe.

Każda operacja odzyskiwania danych przeprowadzana jest w specjalistycznym laboratorium i wymaga fachowej wiedzy oraz profesjonalnego sprzętu.

HouseOfData korzysta z najlepszych narzędzi dostępnych na rynku, a odzyskiwanie danych przeprowadzają doświadczeni specjaliści związani z branżą od lat!